Polskie Stowarzyszenie Licencjonowanych Detektywów

02-001 Warszawa, Al. Jerozolimskie 85 lok. 21, tel. 22 270 12 77,
e-mail: biuro@psld.pl

Władze

Zarząd

Małgorzata Makowska – Prezes Zarządu
mail: prezes@psld.pl, tel: 518 637 030

Remigiusz Chruścielski – Wiceprezes Zarządu
mail: wiceprezes@psld.pl, tel. 694 452 946

Ryszard Tetelewski – Członek Zarządu
mail: r.tetelewski@psld.pl, tel. 502 152 441

Stanisław Bocheński – Członek Zarządu
mail: s.bochenski@psld.pl, tel. 535 009 879

 

Komisja Rewizyjna

Jacek Dobrogoszcz – Przewodniczący
tel. 508 007 243
mail: komisja@psld.pl

Zdzisław Mazurski – Zastępca Przewodniczącego
tel. 728 922 607
mail: z.mazurski@psld.pl

Wojciech Lisius – Sekretarz
tel. 501 182 773
mail: w.lisius@psld.pl

 

Sąd Dyscyplinarny

Grażyna Mazurska – Przewodnicząca
mail: sad@psld.pl

Agata Wrzecińska-Sarapata

Paweł Król – Sekretarz